YSPIT0730A-1R0M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YSPIT0730A-1R0M
JLCPCB Part #
C19190803
Package
SMD,7.8x7.6mm
Description
1uH 21.8A 30A 5mΩ Molded Inductor ±20% SMD,7.8x7.6mm Power Inductors ROHS