YSPIT0660A-5R6M
MFR.Part #
YSPIT0660A-5R6M
JLCPCB Part #
C18199448
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
10A 15.9mΩ 5.6uH 9.9A Molded Inductor ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS