YSPIT0660A-4R7M
MFR.Part #
YSPIT0660A-4R7M
JLCPCB Part #
C18199447
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
10.5A 11A 14.4mΩ 4.7uH Molded Inductor ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS