YSPIT0660A-100M
MFR.Part #
YSPIT0660A-100M
JLCPCB Part #
C18199451
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
10uH 29.9mΩ 7.6A 7A Molded Inductor ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS