YSPIT0530A-4R7M
MFR.Part #
YSPIT0530A-4R7M
JLCPCB Part #
C18236290
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
36.3mΩ 4.7uH 5.9A 8.2A Molded Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS