YSPIT0530A-1R0M
MFR.Part #
YSPIT0530A-1R0M
JLCPCB Part #
C18199435
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
16.5A 1uH 7.6mΩ Molded Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS