YSPIT0430A-6R8M
MFR.Part #
YSPIT0430A-6R8M
JLCPCB Part #
C18236228
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
3.6A 3.9A 6.8uH 74.1mΩ Molded Inductor ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS