YSPIA1770-6R8M
MFR.Part #
YSPIA1770-6R8M
JLCPCB Part #
C3033927
Package
SMD,18.3x17mm
Description
13A 28A 6.8uH 7.5mΩ Molded Inductor ±20% SMD,18.3x17mm Power Inductors ROHS