YSPIA1770-220M
MFR.Part #
YSPIA1770-220M
JLCPCB Part #
C2839932
Package
SMD,18.3x17mm
Description
15A 22.5mΩ 22uH 8A Molded Inductor ±20% SMD,18.3x17mm Power Inductors ROHS