YSPIA0320-3R3M
MFR.Part #
YSPIA0320-3R3M
JLCPCB Part #
C4945103
Package
SMD,3.4x3mm
Description
125mΩ 3.3uH 3.5A 3A Molded Inductor ±20% SMD,3.4x3mm Power Inductors ROHS