YSPIA0320-1R0M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YSPIA0320-1R0M
JLCPCB Part #
C4945102
Package
SMD,3.4x3mm
Description
1uH 32mΩ 4A 5A Molded Inductor ±20% SMD,3.4x3mm Power Inductors ROHS