YSPI1365T-220M
MFR.Part #
YSPI1365T-220M
JLCPCB Part #
C48887112
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
12A 22uH 37mΩ 9A Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS