YSPI1365-6R8M
MFR.Part #
YSPI1365-6R8M
JLCPCB Part #
C5158941
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
11A 15mΩ 16A 6.8uH Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS