YSPI1365-5R6M
MFR.Part #
YSPI1365-5R6M
JLCPCB Part #
C5174469
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
11.5A 13mΩ 18A 5.6uH Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS