YSPI1365-3R3M
MFR.Part #
YSPI1365-3R3M
JLCPCB Part #
C718408
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
15A 27A 3.3uH 5.9mΩ Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS