YSPI1365-150M
MFR.Part #
YSPI1365-150M
JLCPCB Part #
C5158942
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
10.5A 15uH 30mΩ 7A Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS