YSPI1360S-680M
MFR.Part #
YSPI1360S-680M
JLCPCB Part #
C50086721
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
140mΩ 4.5A 4A 68uH Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS