YSPI1360-150M
MFR.Part #
YSPI1360-150M
JLCPCB Part #
C5158936
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
15uH 32mΩ 6A 9A Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS