YSPI1335T-470M
MFR.Part #
YSPI1335T-470M
JLCPCB Part #
C20626543
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
218mΩ 3A 47uH 5.5A Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS