YSPI1335T-1R0M
MFR.Part #
YSPI1335T-1R0M
JLCPCB Part #
C20626536
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
1uH 24A 3.5mΩ 40A Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS