YSPI1040T-150M
MFR.Part #
YSPI1040T-150M
JLCPCB Part #
C49140882
Package
SMD,11x10mm
Description
10A 15uH 45mΩ 6.25A Molded Inductor ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS