YSPI1040-2R2M
MFR.Part #
YSPI1040-2R2M
JLCPCB Part #
C351101
Package
SMD,11.5x10mm
Description
14A 16A 2.2uH 6mΩ Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS