YSPI0750-470M
MFR.Part #
YSPI0750-470M
JLCPCB Part #
C718406
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
2.8A 290mΩ 2A 47uH ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS