YSPI0750-3R3M
MFR.Part #
YSPI0750-3R3M
JLCPCB Part #
C497884
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
18mΩ 3.3uH 8.5A 9A Molded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS