YSPI0750-100M
MFR.Part #
YSPI0750-100M
JLCPCB Part #
C718402
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
10uH 4.5A 47mΩ 6A Molded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS