YSPI0730-330M
MFR.Part #
YSPI0730-330M
JLCPCB Part #
C718392
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
209mΩ 2A 33uH 3A Molded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS