YSPI0730-2R2M
MFR.Part #
YSPI0730-2R2M
JLCPCB Part #
C351115
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
12.5mΩ 14A 2.2uH 8.5A Molded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS