YSPI0730-1R0M
MFR.Part #
YSPI0730-1R0M
JLCPCB Part #
C351113
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
12A 1uH 22A 9mΩ Molded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS