YSPI0730-100M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YSPI0730-100M
JLCPCB Part #
C351119
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
10uH 4A 5.5A 60mΩ Molded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS