YSPI0724T-2R2M
MFR.Part #
YSPI0724T-2R2M
JLCPCB Part #
C49140792
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
14A 2.2uH 28mΩ 7A Molded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS