YSPI0630HS-2R2M
MFR.Part #
YSPI0630HS-2R2M
JLCPCB Part #
C49308015
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
10A 2.2uH 20mΩ 8A ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS