YSPI0630A-5R6M
MFR.Part #
YSPI0630A-5R6M
JLCPCB Part #
C497868
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
34mΩ 5.5A 5.6uH 8A Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS