YSPI0630A-1R0M
MFR.Part #
YSPI0630A-1R0M
JLCPCB Part #
C497863
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
12A 1uH 22A 9mΩ Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS