YSPI0630A-150M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YSPI0630A-150M
JLCPCB Part #
C497872
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
15uH 3A 5A 98mΩ Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS