YSPI0530-4R7M
MFR.Part #
YSPI0530-4R7M
JLCPCB Part #
C351098
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
4.7uH 46mΩ 4A 6A Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS