YSPI0520-2R2M
MFR.Part #
YSPI0520-2R2M
JLCPCB Part #
C718375
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
2.2uH 32mΩ 4A 6A Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS