YSPI0420S-6R8M
MFR.Part #
YSPI0420S-6R8M
JLCPCB Part #
C51905127
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
175mΩ 2.4A 2.5A 6.8uH ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS