YSPI0412S-1R0M
MFR.Part #
YSPI0412S-1R0M
JLCPCB Part #
C46595810
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
1uH 4.5A 47mΩ 5.5A Molded Inductor ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS