YSPI0320T-6R8M
MFR.Part #
YSPI0320T-6R8M
JLCPCB Part #
C20626531
Package
SMD,3.4x3.2mm
Description
1.9A 2.2A 300mΩ 6.8uH Molded Inductor ±20% SMD,3.4x3.2mm Power Inductors ROHS