YSPI0320T-5R6M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YSPI0320T-5R6M
JLCPCB Part #
C20417188
Package
SMD,3.4x3.2mm
Description
2.2A 2.6A 238mΩ 5.6uH Molded Inductor ±20% SMD,3.4x3.2mm Power Inductors ROHS