YSMC201208H-1R0MB
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YSMC201208H-1R0MB
JLCPCB Part #
C41405861
Package
0805
Description
1uH 2.9A 3.5A 55mΩ Molded Inductor ±20% 0805 Power Inductors ROHS