YSMC0420V-220M
MFR.Part #
YSMC0420V-220M
JLCPCB Part #
C19630742
Package
SMD,4x4mm
Description
1.7A 2.8A 22uH 280mΩ Molded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS