YSLF7045-680M
MFR.Part #
YSLF7045-680M
JLCPCB Part #
C693866
Package
SMD,7x7mm
Description
210mΩ 600mA 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS