YSLF7045-150M
MFR.Part #
YSLF7045-150M
JLCPCB Part #
C693864
Package
SMD,7x7mm
Description
1.1A 15uH 63mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS