YSLF7045-101M
MFR.Part #
YSLF7045-101M
JLCPCB Part #
C693867
Package
SMD,7x7mm
Description
100uH 300mΩ 500mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS