YSLF7032-150M
MFR.Part #
YSLF7032-150M
JLCPCB Part #
C3013666
Package
SMD,7x7x3.2mm
Description
1.1A 15uH 90mΩ SMD,7x7x3.2mm Power Inductors ROHS