YSLF1265-680M
MFR.Part #
YSLF1265-680M
JLCPCB Part #
C693891
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2A 68uH 95mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS