YSLF1265-101M
MFR.Part #
YSLF1265-101M
JLCPCB Part #
C693892
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.6A 100uH 148mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS