YSLF1045-101M
MFR.Part #
YSLF1045-101M
JLCPCB Part #
C693878
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
100uH 1A 240mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS