YSFP2915S-220M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YSFP2915S-220M
JLCPCB Part #
C5353546
Package
SMD,27.9x19.7mm
Description
1.65mΩ 22uH 6A 6A Flat Wire Inductor ±20% SMD,27.9x19.7mm Power Inductors ROHS